Tradiční astrologie na míru.
Get Adobe Flash player
BRITNEY SPEARS – KDE JE PRAVDA ?
Může jít o obrázek one or more people a people standing
Ačkoli mě tvorba Britney Spears vůbec neoslovuje, již několik dnů po očku koukám na její horoskop, protože se v jejím životě dějí věci, které se běžnému smrtelníkovi prostě nedějí.
Bojuje o to, aby byla uznána svéprávnou a mohla spravovat svůj majetek a život.
Od r. 2008 (po jejím delším problematickém období – svatby, děti, rozvod, alkohol, drogy, večírky si oholila hlavu a byla celkově nezvladatelná) ji otec nechal zbavit svéprávnosti a od té doby je jejím poručníkem. V její diagnóze najdeme výraz demence.
Nechci rozebírat celý horoskop, ale …
Zdá se vám dementní? Psychicky nemocná? Je otec zlá postava tohoto příběhu? Co bude dál? Postaví se na vlastní nohy nebo je to začátek konce?
K radixu a prognóze:
Noční horoskop s většinou planet a prvků pod obzorem, nad obzorem bohužel jen škůdce Mars.
Polarita převažuje mírně mužská, taktéž převažují prvky v kardinálních znameních, osy jsou také ve znameních kardinálních. Obě světla v mužských znameních-základ úspěchu.
Britney je narozena ve znamení Střelce, Slunce najdeme v domě 3., což není nejsilnější, nicméně je v konjunkci se stálicí Antares a v domě 3. je také Merkur a Uran – trojkonjunkce – a navíc Neptun.
3. dům je tedy i dominantou jejího horoskopu – její silnou stránkou je určitě pohyb, komunikace (zpěv a tanec jsou také určitě způsob komunikace), ano, může naznačovat i labilitu.
Neptun v domě 3. je v kvadratuře na Mars v domě 12. , přičemž je Neptun vládce 6. domu. Takže odtud může přicházet dispozice k nějakému psychickému, nervovému onemocnění apod., zvláště asi ze strany partnerů (Mars vládne domu 7.).
Ascendent je ve Vahách, vládcem asc. je Venuše ve 4. domě v Kozorohu, tedy silná, navíc v recepci se Saturnem povýšeným ve Vahách v domě 1. Saturn je i vládcem 4. domu – otec, původní rodina. Ačkoli se mi zdá nepřijatelné, že ji otec nedovoluje svobodně žít, např. otěhotnět apod., a celkově na mne působí tvrdě a autoritativně – Saturn v konj. s Plutem v 1. domě, symbol otce v horoskopu – Slunce na Antares, ale tato recepce zaprvé posiluje Venuši i Saturn a naznačuje, že přes to, jak to vypadá, může být vliv otce a původní rodiny pro Britney příznivý, zároveň je však v nočním horoskopu, v domě 1. určitě škůdce.Venuše a Luna jsou v horoskopu celkem dobře postavené a ona je pod jejich vlivem hezká, ženská a umělecky talentovaná.
Luna jako sektové světlo je v 5. protektivním domě, ve znamení Vodnáře, tedy opět vliv Urana a Saturna (moderní a tradiční vládce Vodnáře) – otec, rodina. Luna sama symbolizuje matku, mateřství (podpora matky a její city k dětem). Luna je vládcem domu 10. – kariéra – Luna je umístěna silně a úspěšná kariéra tedy je (byla?). Jak Venuše v rohovém domě, tak Luna jako vládce domu 10. ji předurčují uměleckou kariéru.
AKTUÁLNÍ SITUACE – zaujal mne nadcházející tranzit Pluta na Venuši. Co čekat od přechodu tr. Pluta přes Venuši, vládce asc.? (Když byla Britney zbavena svéprávnosti, Pluto přecházelo přes IC – 2008 – 2009)
SEKUNDÁRNÍ DIREKCE- Slunce kvadratizuje Saturn (zatím ne přesně), tr. Mars je v sextilu na Slunce, progr. Jupiter je v konj. s progr. asc., který se posunul do domu 2. – Jupiter v nativu je planetou, která symbolizuje finance – je v 2.d.
PROFEKCE – vládcem profekčního ascendentu je pro rok 2020/2021 Saturn ve znamení Kozoroha (těžší období obecně, Saturn – otec, rodina)
SOLAR 2020 -v soláru je v Saturn ve výživné trojkonjunkci – Saturn/ Pluto/ Jupiter, která opakuje tuto trojkonjunkci z nativu (1.dům) – v domě 11 – na veřejnosti a Britney má podporu veřejnosti. Tedy se v tomto roce jistě odžívá náročná situace, která už byla načrtnuta v nativu a týká se otce, pův. rodiny a financí. Mj. sol. Mars je v opozici na Saturn v 1.d. Asc. sol. vychází do Ryb a přesně na asc. je Neptun- ?- vše je v mlžném oparu. Sol. Luna je u sol. IC – podpora matky, kariéra?
Britney má za sebou martickou firdarii (2013 – 2020).
FIRDARIE – v prosinci roku 2020 převzalo vládu Slunce.
V prosinci tohoto roku – Slunce/ Venuše. Naznačuje to snad jisté zlepšení situace celkově a větší možnost sebeprosazení – i když – jak články naznačují – poručnictví se asi tak rychle nezbaví, jen ho asi převezme někdo jiný, otec pochopil, že takto je to již neudržitelné a sám se ho 13.8. vzdal.
Koncem září má proběhnout další jednání soudu.
Osobně mám o Britney spíše obavy. Minimálně není zvyklá nést zodpovědnost, partneři na ni nemají dobrý vliv, chce dítě… myslím, že kariéra už…byla. Ale třeba překvapí a hlavně bude trochu více svým pánem.
SOLAR 2021 – asc. sol. v konj. s MC
Sol. Saturn v domě 8. solárním (peníze druhých – spravovány druhými – jak si to vyložit zrovna u ní v horoskopu ) a v blízkosti Luny nativní v nat. 5. domě.
Venuše je tu pěkně nasvícena
Sol. Neptun u sol. MC a v opozici na Mars – opakuje aspekt z nativu.
Venuše je v domě 4. nativním, taktéž Pluto jako vládce financí. Pluto kvadratura Pluto – přesná.
PROFEKCE 2021- v příštím roce je vládcem prof. asc. opět Saturn, tentokrát ve znamení Vodnáře, vládcem prof. MC je Mars – to samo o sobě naznačuje těžší rok…
Není k dispozici žádný popis fotky.
Není k dispozici žádný popis fotky.
Není k dispozici žádný popis fotky.
Může jít o obrázek mapa