Tradiční astrologie na míru.
Get Adobe Flash player
LIV TYLER – RAČICE LUNÁRNÍ
Může jít o obrázek jeden člověk nebo víc lidí
Může jít o obrázek text
Je tu račí sezóna…zdá se vám elfka Liv Tyler také tak račí?
Myslíte si, že stálice Sirius a Vega mají v jejím životě nějaký vliv -orbis je větší, nicméně jsou u os?
Stejné je to s Algolem – 1,5 stupně od Venuše – ale ten by působit měl. Bohužel.
Zaujalo vás něco v jejím radixu? Vidíte tam její příběh s otcem?
RADIX:
Liv Tyler je pro mne ztělesněním račí křehkosti, toho, čemu se říká LUNÁRNÍ.
Má i jiné stránky osobnosti, ale představitelku elfí princezny Arwen vybral režisér Pána prstenů určitě výborně. Z Liv éteričnost doslova vyzařuje.
Průzračné vodní oči, bledá pleť, měsíční tvar obličeje, umí i měnit objem, stejně jako Luna mění svůj tvar, v těhotenstvích typicky velmi „nabírá vodu“. Luna a lunární cyklus v jejím životě jistě hraje velkou roli, však je ke všemu úplňková. Téměř důkazem nám může být to, že dceru pojmenovala LUNA.
Její pozemský život byl nejprve také zahalen jakýmsi závojem- závojem milosrdného klamu. Matka Liv – modelka Bebe Buell – ji nechala vyrůstat v domnění, že jejím otcem je Todd Rundgren, její tehdejší přítel. Jejím pravým otcem byl však Steven Tyler, zpěvák Aerosmith, v té době silně závislý na drogách. Ani ten o svém otcovství nebyl pro jistotu informován.
Liv vystavuje hlavně svou vodní, emotivní, jemnou stránku (asc. v Raku,MC v Rybách), vodní živel i proto převládá – někoho by pak mohla překvapit poměrně silná kardinalita., polarita je silně ženská.
U Liv jde o denní zrození – tedy sektové světlo je tu Slunce a to se nachází v domě 12. v Raku v konjunkci s Merkurem (noční), ascendent je také v Raku a vládcem asc. je tedy Luna (poškozená), ale u osy dsc.
Obě světla jsou tu v opozici a to blízko os, dá se říci, osy zase blízko stálic – Asc. Sirius, dsc. Vega. Je to na mne už takové rozvolněné, ale nějakou energii to asi dávat může, když se i přes kvadraturu ( tedy T- kvadraturu) obou světel na Pluto ze 4. – a svou povahu prosadila. Liv o sobě nerada a málokdy sděluje něco bližšího, ale je v jednom z rozhovorů řekla právě, že jí svět filmových reflektorů nevyhovuje, že má raději ústraní, ale zároveň má velkou touhu přesto uspět.
Vládce MC je Neptun a tradičně Jupiter – Jupiter je v domě 12. ,Neptun na hrotu domu 6. a jsou v opozici. Pro hereckou kariéru toto mluví, nicméně opravdu to bude pro ni trochu oříšek – vystupovat ze své ulity.
Naštěstí je tu ambiciózní Luna v Kozorohu (i když citové stránce to neprospívá) a pomůže určitě i zemitá Venuše a Mars v Býku v protektivním 11.domě. Venuše v Býku (po otci)
Přináší do jejího života snad samá pozitiva a nechává ji klesnout také trochu mezi nás, obyčejní smrtelníky. Její láska nebude jen platonická a éterická a nebude se živit jen nektarem a hvězdným prachem – ráda si (a svým 3 dětem a manželovi) uvaří! Na to pozor! Éteričnost může zaznamenat trhliny – ve spojení s Venuší v Býku. Ale pěkná a ženská bude Liv asi stále.
Ještě k tématu – Liv trpí úzkostnou poruchou, což přiznává, léčí se behaviorálními psychoterapiemi, meditacemi. Frustruje ji, že nemůže pomáhat všem potřebným (prostě víla – 12. dům, Rak, úplněk…). Nepřekvapuje mne to, protože u mnoha lidí, kteří mají Slunce, Lunu či vládce asc. vidíme nějaké těžkosti či přímo psychické poruchy.
Vztahy – Venuše je v Býku, v konj. s Marsem – smyslnost může být silná, vyzařování také, ale hrot 7. domu je v Kozorohu a Saturn v domě 2. Od vztahů by mohla chtít hlavně stabilitu, ale nemusí se zde cítit úplně volně a spontánně, skřípat to naopak může docela pěkně – Saturn je v kvadratuře na Mars (potažmo i Venuši) mj. její otec vlastní konjunkci Saturn/Mars /Pluto a ta Liv sedí konjunkcí na jejím Saturnu ve Lvu (Saturn přesně). Vazby Slunce/Saturnu/ Pluta a Marsu zdědila po otci.
Její vztahy vztah k otci může, bohužel negativně ovlivňovat.
Ani 5. dům vztahy příliš nepozdvihne – hrot je ve Štíru – moderní vládce Pluto je v domě 4. – otcovském, tedy poměry v dětství, vztah s otcem se tu opět připomíná. Pluto kvadratizuje Slunce v domě 12. Otec není, nevyskytuje se je zahalen apod. Pluto naznačuje, že pro Liv toto poznání mohlo být drsné, i když s otcem nakonec vybudovala silný stav. Pluto však jistě naznačuje jeho životní eskapády, zálibu v heroinu, někdy na pomezí života a smrti.
„Mít syna je pro mě velkou věcí, protože je to nejvážnější, nejzdravější a nejpevnější vztah s mužem, co jsem kdy měla,“ řekla tehdy šestatřicetiletá herečka.
„Muži jsou pro mě trochu záhadou. Jsou jako návštěvníci. Navštěvují můj život. Jsem vždy překvapena, když se tam nějaký objeví.“
Věci se ale mění – Liv má v současné době 3. manžela, bývalého sportovce a fotbalového sportovního manžera Davida Gardnera, 2 další děti a vypadá to dobře.
Přestěhovala se za ním do Londýna. A trochu jí to i pohnulo radixem, třeba i k lepšímu.