Tradiční astrologie na míru.
Get Adobe Flash player
Mark Wahlberg (Marky Mark)
Mark Wahlberg - Marky Mark
Mark Wahlberg Wallpapers
Nedávno byl vyhlášen již podruhé jako nejlépe placený herec Dwayne Johnson, jeho horoskop byl rozebírán na Československém astrologickém fóru – a tak jsem se podívala na jeho kolegu, který mu v tomto předal štafetu – Marka Wahlbergra.
Ani jsem nevěděla, že měl takové pohnuté začátky.
Denní horoskop – Slunce v Blížencích v domě 12., ascendent v Raku, vládce as. je Luna ve Štíru v domě 5. Ani jedno světlo není aspektované. Není to úplně stabilní základ. Není tam úplně mnoho mužské kvality, ani mnoho kardinality. Přesto – podobně jako Dwayne Johnson – prosazuje se dost „pomocí svalů“ a hlavně tahem na bránu. Takových filmů, seriálů, co má na kontě. V roce 2017, 2018 byl nejvíce vydělávajícím hercem.
Na jeho straně stojí určitě domicilní silná Venuše, Merkur a Saturn v – vše v domě 11. – podpora, společenský úspěch, Merkur v tomto domě dává řečnické schopnosti, Saturnu se tam také líbí. Merkur je v konj. S Algolem. Další stálice – Sirius se nachází 2 stupně od Ascendentu. Stěhoval se, nevíme, jak přesný je časový údaj – mohla by působit.
Prima je pro jeho účely určitě vzdušný trigon – Slunce, Mars, Uran. Jiskřivé planety ve vzdušných znameních ve vodních domech .
Co zaujalo: 4.dům – Pluto, Uran – otec -válečný veterán, řidič nákladního auta, 9 dětí, neshody mezi rodiči – vládce 4. a 10. domu jsou v opozici, když bylo Markovi 11, rodiče se rozvedli, matka se nestarala, vládcem 4.domu je Merkur, Merkur je na Algolu – rodina tedy mohla být příčinou jeho brzkého pádu – ve 13ti ho vyhodili ze školy, ve 14ti už byl závislý na PCP a kokainu, drogy kradl a byl dealerem. Zakládal si na tom, že je rasista, po jednom drsném útoku na Vietnamce (nad v 16ti ) byl odsouzen na 2 roky do vězení za pokus o vraždu. Odseděl si 50dní. A to byl předěl – říká Mark .
Slunce je vládcem 3.domu a je v domě 12. – období školní docházky.
Pluto mu pochodovalo 4. domem a pak 5.domem na Lunu ve Štíru do 14ti let.
Bratr ho vyplatil z vězení, pod podmínkou, že bude sekat dobrotu. Začal zpívat, byl modelem pro Calvin Klein, vystupoval jako dýdžej Marky Mark. (1991?)
Kolem roku 1993 začíná jeho herecká a později producentská kariéra. 1995 první větší úspěch.
To lepší se kryje s merkurovskou firdarií od 18ti let. Algol teď pracuje asi už pro něj, navíc dává sextil na MC).
Proč se mu ale nedařilo za venušanské firdarie (10 -18 let)? Venuše je v kvadrátu s Marsem. Není to málo? Tranzity, primární direkce?
Nicméně povstal jako Fénix z popela a nyní je úspěšný, věřící, praktikující katolík, vystupuje proti rasismu, má charitativní nadaci (Dračí hlava v 8.domě), věrný taťka od 4 dětí, s manželkou je od r. 2001, chodí spát v půl osmé večer, aby vstával ve 3h a šel běhat a cvičit. Prý. A natáčí a natáčí a produkuje a natáčí.
Markovo Pluto se mi líbí – je propojeno trigony se Saturnem -disciplína, hoževnatost (mj. Saturn je vládce 7.domu), Merkurem a Venuší. A 5.dům má pěkný. Pluto je v sextilu na konjunkci Jupitera a „povýšeného“ Neptuna (vládci 10. domu)
Já bych řekla, že potřebuje žít v takové disciplíně, jinak by se mu to zhroutilo jako domeček z karet. Pro mě překvapivě borec, že to, co zažil v mládí, otočil a takovýmto způsobem.
Kde vy vidíte jeho sílu? A vidíte předěl v jeho životě (cca v 18ti letech)?
A ještě – co jeho oči – jsou blíženecké, štíří nebo býčí?